Příšerná hospodyňka

Rozená komediantka, herečka každým coulem, schopná ve vteřině rozesmát i rozplakat celý sál, ale… žádná velká hospodyňka.

Taková je česká Marilyn Monroe Miluše Bittnerová. Dřív to nevadilo, dobře vyvinutá blondýnka si vychutnávala bezstarostný život v Praze spojený s obdivem mužů. Dnes má rodinu, a najednou je všechno jinak.

Také vás může zajímat ...

Pochopila, že je nevyhnutelné Betynce (1) a manželovi připravovat jídlo, jinak by bídně zahynuli. „Snažím se a mně to strašně nejde, je to pro mě velmi náročné. Ne že bych vůbec nevařila.

Vařím, ale špatně a vůbec mi nevadí, když mi to někdo řekne. Jsem v procesu učení,“ líčí rozesmátá zlatovláska. Uklízet ji nebaví a nakupovat racionálně neumí. „Nějak se mi ty peníze vždycky rozutečou,“ naříká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama