Přiznala, že skáče, jak on zrovna píská

Patrik dobře ví, co na jeho ženu platí.

Nejenže jsou od loňského roku manželským párem, ale společně vystupují i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Patrik Děrgel (31) s Markétou Děrgelovou (32) tak spolu tráví dost času.

Nejvíc je v seriálu baví scény, během kterých se hádají. „To je bomba, ty nám jdou,“ nechala se Markéta slyšet. Patrně proto, že spoustu neshod zažívají i v osobním životě. Manžel ji přitlačil ke zdi O jedné z nich dokonce herečka otevřeně promluvila, a nešlo zrovna o prkotinu. Dlouho se zdráhala používat manželovo příjmení.

Také vás může zajímat ...

„Hodně jsem se rozmýšlela, jestli si ho mám změnit,“ svěřila se s odstupem času. „On mě k tomu ale nutil.

Měl dokonce smutné oči, takže jsem to kvůli němu udělala,“ prozradila herečka, že později ustoupila a začala jeho příjmení používat.

Mají rádi, když se před kamerou mohou pořádně pohádat.

K čemu všemu se nechá donutit?

Možná si ale tímto rozhodnutím pořádně ve vztahu zavařila a od té doby je právě ona tou, která se často manželovi podřizuje. Někdy se stává, že jakmile muži ve vztahu ucítí možnost dominance, okamžitě jí využijí. Markéta to tak možná má doma někdy složité, když se o něčem rozhoduje.

Patrik dobře ví, co na ni platí, a když nefungují obvyklé přesvědčovací metody, evidentně se nezdráhá přitvrdit a použít klidně i lehce manipulativní styl k tomu, aby dosáhl svého. Snad to ale úplně neznamená, že slovo Markéty nemá v jejich vztahu žádnou váhu.

To by totiž později mohl být problém, jelikož by se mohla začít cítit utiskovaná a jako někdo, kdo nemá ve vztahu pro toho druhého žádnou hodnotu,

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...