Pro slávu a peníze je schopná udělat cokoli?

Bývala křehkou dívenkou, kterou celý národ zbožňoval. Dnes ho ta samá žena rozděluje. Jde PATRICIE PAGÁČOVÁ (31) za kariérou i přes mrtvoly? Umí být pořádně ostrá!

Od chvíle, kdy odešla ze seriálu Ulice, začaly kolem ní události nabírat rychlý spád. Nejprve se Patricie Pagáčová (31) stala moderátorkou, pak obsadila jednu z hlavních postav v seriálu Modrý kód a také se stala porotkyní v letošní pěvecké soutěži SuperStar.

Také vás může zajímat ...

Zatímco v seriálové roli nechává každého chladným, to samé se rozhodně nedá říct o jejím porotcování. Její ambice údajně ale sahají ještě výš. Ráda by se stala i hlavní tváří soukromé televize, která ji dlouhá léta zaměstnávala.

A její kolegyně z ní mají mít strach. Je krásná, jde si tvrdohlavě za svým cílem a povedlo se jí něco,
co se povede jenom málokomu.

Působí na dvou znepřátelených soukromých televizních stanicích a zároveň to nikomu nevadí. Proto už se také začínají ozývat hlasy, že někdo vysoce postavený a vlivný nad ní drží ochrannou ruku.

Chová se příliš povýšeně?

Na sociálních sítích má téměř půl milionu sledujících. A od té doby, co se provdala za svého současného manžela Tibora Pagáče (28), je ještě populárnější.

Díky svému pečlivě naplánovanému svatebnímu dni, který souzněl s přírodou a lesem, si totiž našla mnoho příznivců z řad zapřísáhlých ekologů i milovníků zvířat a přírody.

Přesto se setkává čím dál častěji s nenávistí a závistí, a to hlavně od té doby, co usedla do porotcovského křesla v pěvecké soutěži. Lidé jí nadávají za to, že neumí zpívat, ale přitom rozhoduje o tom, kdo je ve zpěvu lepší a kdo horší.

Někdy je podle diváků také příliš drsná, chová se arogantně a povýšeně. Nezůstalo ale jenom u diváků, takové názory se totiž mají objevovat i v řadách hereččiných kolegů a přátel.

Dokud hrála v Ulici, působila skromně a mile, nyní má zřejmě pocit, že může dokázat cokoli, co si zamane, a tak se rozhodně jen s rolí v Modrém kódu spokojit nechce.

Jakmile skončí soutěž SuperStar, chystá se v kariérním žebříčku postoupit dál a její kolegyně z toho pravděpodobně nebudou mít radost.

Kolegyně ji nemají rády?

Už před rokem se spekulovalo nad tím, zdali náhodou nechce z televize vystrnadit Kristinu Kloubkovou (43) nebo Lucii Borhyovou (42). Kvůli tomu si s herečkou ani jedna z nich nemá příliš rozumět, i když byly svého času kolegyněmi.

Kdykoli se s Borhyovou či Kloubkovou setkala na ofi ciální akci, údajně spolu nepromluvily jediné slovo, i když veřejně samozřejmě tvrdí, jak moc si spolu všechny rozumějí.

Sama Pagáčová kdysi přiznala, že by chtěla moderovat hlavní večerní zprávy, nebo dokonce vlastní pořad. Nakonec se nic z toho neuskutečnilo, ale co není, může být. V druhé polovině roku má ale začít s moderováním jednoho z pořadů.

A pokud se osvědčí, dostane nejspíš i něco většího. Tento post údajně měla dostat Borhyová, z toho však sešlo. Nyní se začala bát i Kloubková, kterou by měla Solaříková postupem času také nahradit. Pro televizi by to znamenalo velké oživení.

Za poslední rok se hodně změnila

Scenáristé a další tvůrci nemají rádi příliš kontroverzní celebrity ani ty, které jsou až příliš soutěživé. Mají totiž strach, že je připraví o sledovanost, nebo se na jejich pořad, či snad dokonce celou televizi, snese vlna kritiky.

Je to buď, anebo. Buď se pořadu daří, anebo upadne v zapomnění. S Patricií Pagáčovou je jisté jen jedno – rozhodně nezůstane bez povšimnutí, ať bude dělat cokoliv. Už se dokonce zřejmě začínají uzavírat sázky na to, jak moc kontroverzní osobou se stane.

Díky porotcování se hodně otrkala. Z ošklivého káčátka bez vlastního názoru se stala krásná žena, která nechce zůstat bez povšimnutí. A to rozhodně nezůstane. Už teď se totiž mluví o tom, že zřejmě musí mít velmi vlivného přítele.

Jinak není možné, aby bez sankcí figurovala na dvou televizích stanicích současně. Naposledy na stejnou situaci doplatila její kolegyně Tereza Bebarová (44).

Ta hrála jednu z hlavních rolí v nekonečném seriálu Ulice a zároveň moderovala pořad ve veřejnoprávní televizi. Z Ulice byla nakonec vedením vyhozena za údajné porušení smlouvy. Jak je možné, že Pagáčové něco takového prochází?

Dobrá taktika?

Najdou se tací, kteří mají za to, že udržuje vztah s někým vysoce postaveným, kdo má vliv na soukromé televize. Ačkoli působí jako žena velmi
zásadová, morálních hodnot znalá, ve skutečnosti může být úplně jiná.

Něco zřejmě před svým manželem i veřejností tají. Odpovídal by tomu i fakt, že si mnohdy jako porotkyně soutěže dovolí to, co si nedovolí ani mnozí její ostřílení kolegové, a kritice se směje. Jako by snad věděla, že se jí nemůže vůbec nic stát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...