Proč Přenosilová soustavně prchá zpátky do zahraničí?

Zpěvačka takových nezapomenutelných hitů, jako je skladba Roň slzy nebo Boty proti lásce, Yvonne Přenosilová (70) už toho má vážně dost! Nejen, že v Čechách zavadí o práci čím dál tím méně, ale začíná jí vadit i zvláštní mentalita místních lidí.

Ti si prý na rozdíl od Němců dokážou jenom stěžovat na politiku a pomlouvat za zády jeden druhého. „Pomalu přemýšlím o tom, že se vrátím do Německa. Co tady, když není do čeho píchnout,“ postěžovala si zpěvačka na místní poměry naprosto bez zábran. Zatím ji totiž živí jenom jeden její vlastní pořad v rádiu a to jí přestává stačit.

Také vás může zajímat ...

Co by dala za nějakou nabídku vystoupit zase na pódium a zpívat pro lidi.

Jenomže se na ni podle jejích vlastních slov vykašlali i její dobří kamarádi.

Není to třeba jejím současným odmítavým přístupem k lidem? Tady v rodné domovině ji navíc stejně čeká stále méně přátel. Vrátí se žít zpátky za svým jediným synem Maxmiliánem (38) a jeho současnou přítelkyní zpátky do Mnichova? To se uvidí časem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...