Prozradila, jakého chlapa chce ulovit!

Herečka Kateřina Brožová (51) stále žije sama s dcerou a přiznává, že ještě nedávno trochu tlačila na pilu ve smyslu: přece nebudu pořád sama, musím mít nějakou rodinu.

„To už je za mnou, je mi takhle dobře, ale sama zůstat nechci. Nechávám tomu volný průběh.“ Což jinými slovy znamená, že je volná. Prý celou kariéru narážela na všechny mýty o sexy blondýnách. „Krása je dar, nechci se rouhat, ale profesně mě to, jak vypadám, příliš limitovalo,“ tvrdí.

Také vás může zajímat ...

V současnosti září v hudební show Tvoje tvář má známý hlas, kde ji baví právě to, že tam není za tu naivní blondýnu. Přiznala, že doma dokáže ledacos opravit, rozumí si s koňmi, a dokonce je i vášnivou rybářkou. Pruty prý vozí stále s sebou v autě.

„Třeba se ke mně jednou přidá nějaký rybář.“ No ale dovedete si představit, jaký by musel ten rybář mít prut, aby splnil její nároky?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...