Pustí ho nakonec k vodě kvůli žárlivosti?

Její partner je výrazně mladší a zřejmě má strach, že by ho Alice mohla vyměnit za někoho lepšího. A kvůli tomu mají doma asi pořádnou Itálii.

Každá herečka se chce stát seriálovou hvězdou. ALICE BENDOVÁ(46) zatím to štěstí neměla, přesto už má dobře našlápnuto k tomu, si tento sen splnit. I za cenu vztahu!

Když se dozvěděla, že dostane roli seriálové potvory v oblíbené Slunečné, byla Alice Bendová (46) štěstím bez sebe. Už bylo načase se trochu kariérně posunout. To ale ještě netušila, co tím rozpoutá doma za peklo.

Také vás může zajímat ...

Je známo, že je její partner Michal Topol (33) údajně velmi žárlivý, ale když zjistil, že při natáčení kolem jeho partnerky herci krouží jako hladoví lvi, všechna legrace šla stranou. Měl jí dát ultimátum. Buď on, anebo seriál.

To ale zřejmě neměl dělat. Herečka se naštvala a rozhodla se, že do kariérního postupu dá úplně všechno. Ať to stojí, co to stojí. Nyní jí ovšem údajně hrozí, že zůstane bez partnera i seriálové role.

Až příliš lpí na své postavě

Nedávno se nechala slyšet, že přibrala pár kilogramů. A to je pro ni čiré neštěstí. Na své postavě si totiž nechává hodně záležet. Cvičí, drží nejrůznější diety a pak se ráda polonahá zvěčňuje na sociálních sítích.

Samozřejmě oslavné komentáře na sebe nenechávají dlouho čekat a herečka je v sedmém nebi. To se ale nedá říct o jejím partnerovi, který údajně nemá rád, když ji okukují cizí oči.

A přitom by měl být zvyklý, neboť se herečka vyžívá v nudistických plážích, a kdykoli se naskytne příležitost, už ze sebe strhává oblečení. Proč by se nepochlubila dokonalou postavou, za kterou by se nemusela stydět ani kdejaká dvacítka?

Zakázal jí postelové scény?

Především kvůli postavě ji také měli tvůrci vybrat do seriálu Slunečná. Jaká je její úloha? Měla by si zahrát pořádnou potvoru. A Bendová je z toho nadšená. Také by měla ale natáčet pořádně lechtivé scény. A když se to Topol dozvěděl, měl s tím mít obrovský problém.

Bendová se mu ale měla jen vysmát. Nechce prý dopadnout jako její kolegyně ze seriálu Eva Decastelo (41), které také manžel zakázal postelové scény a má jí nařizovat, co bude hrát a co ne. To by Bendová nikdy nedopustila.

A tím si proti sobě měla Decastelo poštvat. Právě Bendová je totiž pro seriálové tvůrce tou atraktivnější, a tak jí měla Alice sebrat roli, kterou původně měla hrát ona. Evě tak nezbylo nic jiného než se smířit s rolí vesnické drbny.

Bendová však míří výš. Plánuje si, že jí seriál znovu nastartuje kariéru, a v tom případě se bude muset zase svléknout. Naposledy tomu tak bylo, když hrála milenku nejznámějšího českého bývalého vězně Kajínka.

O těchto odvážných scénách se mluvilo ještě další půlrok. A přesně takovou pozornost a slávu má chtít zažít i nyní.

Láska už pominula?

Ovšem kdykoli Topol sleduje její nahé filmové scény, otvírá se mu kudla v kapse. Jenže jeho partnerka má svou hlavu a nesnese, aby jí někdo diktoval, co má dělat. Z tohoto důvodu si mnozí myslí, že si bude muset Bendová vybrat.

Což se údajně potvrdilo i ultimátem, který jí měl Topol dát. Buď bude hrát v seriálu nahá a v intimních scénách, v tom případě by byl s jejich vztahem konec, nebo ho poslechne, bude ve výběru rolí soudná a nebude se zbytečně odhalovat, tím by pak mohl jejich vztah pokračovat dál.

Otázka ovšem je, zdali je Topol pro Bendovou stále tak atraktivní jako dříve. Alice má totiž dostávat nepřeberné množství pozvánek na rande. Kdykoli se na sociálních sítích vystaví nahá, muži se mohou přetrhnout, aby jí snesli modré z nebe.

Podle jedné z jejích kolegyň chce herečka ale víc. Stále se přesvědčuje o tom, že do starého železa rozhodně nepatří a že má pořád šanci najít třeba lepší vztah.

Kdo nad ní drží ochrannou ruku a zajistí jí hereckou slávu?

A možná už ho dokonce má. Seriálové tamtamy fungují dokonale, a tak už se začalo šířit, že už nějakého mecenáše, který nad ní drží ochrannou ruku a má o ni velký zájem, našla. Ještě před časem to byla Decastelo, kdo měl, co se týče natáčení seriálu Slunečná, jistá privilegia, neboť její manžel se na tvorbě tohoto seriálu podílí.

Nakonec to ale vypadá, že lepší podmínky než všichni ostatní bude mít právě Bendová. Třeba se konečně dočká vytouženého úspěchu. Topola ale mezitím možná trefí šlak. Když se dozvěděl, že se o jeho partnerku má ucházet jiný muž, byl vzteky bez sebe.

Ještě víc ho ale rozzuřilo to, že se to Bendové pravděpodobně líbí. Všichni už je začali považovat za neotřesitelný pár. Mnoho jejích známých a fanoušků by si také přálo, aby si ho vzala a konečně utvořili rodinu. O svatbě ale herečka nechce údajně nic slyšet.

Vdaná už byla a nevyšlo to. Možná ale přece jen nakonec změní názor. Pořád si může splnit všechny své sny a plány, a pokud k tomu bude potřebovat mít vedle sebe někoho jiného, bez váhání se podle toho nejspíš zařídí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...