Řepka je už venku, Kristelová jásá

Soud v Plzni podmíněně propustil Tomáše Řepku (46) z vězení. Uložil mu dohled a zkušební dobu na tři roky. I když jde fotbalista na svobodu, musí zaplatit slušný balík! Má uhradit způsobenou škodu ve výši 430 000 korun.

Loni vyfasoval dva a půl roku vězení za zpronevěru luxusního vozu, internetové útoky na jeho druhou exmanželku a maření úředního rozhodnutí. Od 30 měsíců vězení se mu odečetlo 293 dní za 293 odpracovaných hodin veřejně prospěšných prací.

Také vás může zajímat ...

V base pracoval na nestřeženém pracovišti mimo věznici v pekárně. Na podzim neúspěšně žádal o podmínečné propuštění, následně podal stížnost a s tou teď uspěl. A reakce od Kateřiny Kristelové (40)? Na svůj profil umístila fotku Tomáše z doby, kdy hrál za Spartu a napsala ANO.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...