Řeší problémy dalším dítětem?

NEW YORK, NY - MAY 12: Victoria Beckham attends The Breast Cancer Research Foundation's 2017 Hot Pink Party at the Park Avenue Armory on May 12, 2017 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images)

I když navenek vypadá rodina Beckhamových jako reklama na štěstí, zdá se, že si nyní prochází jedním z nejtěžších období vůbec. Pár údajně řešil manželskou krizi a Victoria Beckham (44) se navíc potýká s velkými finanční problémy spojené s její módní značkou.

Před deseti lety se rozhodla budovat vlastní módní jméno, nicméně do dnešního dne nevykazuje žádné závratné příjmy. Stále se jí nevrátily miliony liber, které do manželčina podnikaní nalil exfotbalista David Beckham (43).

Také vás může zajímat ...

Zdá se ale, že pár našel zajímavé řešení, jak překonat všechny trable. Victoria má být totiž údajně již po páté těhotná a dokonce prý již navštívila lékaře kvůli ultrazvuku! Ke třem synům a dceři by tak mohl přibýt další sourozenec.

Teď už zbývá jen čekat, kdy se hvězdný pár rozhodne a vyjde s pravdou ven.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...