Richard Genzer: PARODUJE MODELKY

„Když můžou modelky, proč ne já?“

Při pořizování vtipných fotek se prý Markéta a Geňa hodně nasmáli.

Vposledních dnech naše modelky zahlcují sociální sítě fotografiemi, na nichž vystavují v titěrných tangách svá krásná pozadí, nebo pózují na letošním hitu sezony – nafukovacích ptácích. Toho měl už zřejmě plné zuby RICHARD GENZER (50), který dal po svém vědět, co si o tom myslí.

Z dovolené v Řecku, kterou trávil se svou přítelkyní MARKÉTOU JIRÁNKOVOU (42), posílal jednu fotku za druhou, kde se nakrucuje stejně jako všechny modelky.

Nejprve se pochlubil s fotkou v tangách, k níž si neodpustil komentář: „Když můžou modelky, proč ne já?“

ŠLI NA NÁKUPY

Také vás může zajímat ...

A aby mu nechyběla i pověstná momentka s ptákem, neváhal se s Markétou vydat na nákupy a pořídit si ho. „Museli jsme se rozhodnout mezi velkou labutí a malým hrošíkem,“ připsala Markéta k snímku, na němž Richard pózuje s labutí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...