Richard Genzer už nechce tancovat!

Bavič a miláček televizních diváků Richard Genzer (51) vypadl v taneční show StarDance. Svěřil se však, že už tancovat v životě nebude. Potýká se snad s vážným zdravotním problémem? Baviče doprovázela v posledních dnech před jeho vyřazením samá smůla. Dvakrát skončil na kapačkách v Malvazinkách, nemohl se proto více připravovat na přímý přenos a ukázat tak, co v sobě skrývá.

„Měl jsem nemocnou, bolavou nohu. Lehnul jsem si do nemocnice a oni mi to rozehnali. Já bych chtěl za to poděkovat doktoru Hospodárovi. Takže tohle byla paradoxně první sobota, kdy mě nic nebolelo.“ Mohlo se jednat o embólii? Genzer se se svou taneční partnerkou Janou Zelenkovou (33) velice sblížil. Ona včetně kamarádů mu stále tvrdí, že bude dále tancovat, to ale vyvrací.

Také vás může zajímat ...

Tancování ho nebaví, nezvládá to fyzicky a chce se šetřit. „Já už jsem to jednou pověsil na hřebík a tohle je definitivní věc,“ okomentoval své rozhodnutí.

Třeba po čase změní názor..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...