Rodička si dodává kuráž!

Těhotenství Veroniky Arichtevy, to není rozhodně žádná zívačka. Herečka i během čekání na porod stále živí svou popularitu horkými zprávami. A to samozřejmě těší i producenty Slunečné.

Vypadá to, že na svou hvězdu se v televizi Prima jen třesou. Už aby se Denisa, Jankova zralejší přítelkyně, vrátila! Neuplyne týden, aby se herečka šikovně nepřipomněla svým fanouškům. Pokud bude Veronika Arichteva ve zpravodajství pokračovat, dočkáme se možná i porodu v přímém přenosu.

Také vás může zajímat ...

Své břicho dokáže vyfotit tak, že všímaví pozorovatelé z internetu odhadli, že bude mít dvojčata!

To ovšem Veronika s úsměvem dementovala, ostatně od počátku, kdy své těhotenství přiznala, nic netají a dokonce svět informovala o pohlaví svého budoucího miminka. Bude to kluk. Máme možnost také téměř denně sledovat v jakém stavu a rozpoložení se budoucí mamina nachází.

Aktuálně to byl podrobný rozbor těhotenských pih ve tváři, zvaných odborně a nepříliš poeticky chloasma.

„Já s těmi svými pigmentovými skvrnami vypadám, jako bych si dala na ksicht několikrát tu aplikaci na pihy,“ rozebírá problém veřejně Veronika. Ve svých příspěvcích se nerozpakuje sáhnout pro jadrné výrazivo, což jí můžeme prominout, lze za tím tušit, že prvorodička si dodává kuráž, kterou bude potřebovat, až půjde do tuhého.

Zatím není známo, zda se její manžel, režisér Biser Arichtev (43) chystá porodu zúčastnit, ale pocit jistoty své ženě dodat umí i bez toho, jak Veronika zdůrazňuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...