Rozvede se s ní manžel kvůli její divoké povaze?

Chová se jako utržená ze řetězu. PATRICIE PAGÁČOVÁ (31) měla od dob, kdy byla v SuperStar, pořádně zdivočet. Chybí jí parta a množství večírků.

To, že je herečka ze seriálu Modrý kód Patricie Pagáčová (31) pěkné číslo, není žádné tajemství. Už v minulosti měl její manžel Tibor (28) problémy ji zkrotit, a to především ve chvíli, kdy se Patricie ocitla na nějaké velké oslavě.

Také vás může zajímat ...

Po pár skleničkách nebylo herečce cizí tančit na stole, což jejímu muži nebylo úplně příjemné. Ona se v tu chvíli možná cítila jako hvězda, ale ve skutečnosti šlo spíš o pořádný trapas. Nedávno účinkovala jako porotkyně v SuperStar a byla ve svém živlu.

Kritiku neřešila, užívala si každou minutu

Mohla si užívat pěvěcké výkony, byla v obležení skvělých a vtipných kolegů, a největším plusem bylo, že se dostala na VIP večírky, o kterých se jí ani nezdálo.

Pro ni šlo doslova o hvězdnou zkušenost, kterou si vždycy přála na vlastní kůži zažít. A nakonec se jí to přece jenom povedlo. Radost jí ale kazilo to, že jí lidé posílali čím dál tím více nenávistných komentářů.

Diváci se netajili tím, jak moc jim je herečka nesympatická, a podle nich neměla v pěvecké soutěži co dělat. Patricie si ale z kritiky nic nedělala a i nadále si užívala bujarých večírků a dalších výhod, které jí tento projekt přinesl.

Jakmile ale celá soutěž skončila, Patricii se začalo stýskat. Kolegové z Modrého kódu zkrátka nejsou tak divocí a zábavní jako ti ze SuperStar.

Každý chce něco jiného

Pagáčová má po manželovi teď často chtít, aby si vyšli někam za zábavou, ale on na to moc není. Raději je doma a užívá si rodinné pohody. To ale tem
peramentní herečku ani trochu nebaví.

Tibor už má být z jejího chování zoufalý a neví, co si počít. Manželství s Patricií si asi představoval úplně jinak. V této době už chtěl být tatínkem, ale když na toto téma začne debatovat s manželkou, vždy se údajně setká se zklamáním.

Herečka je na otázky ohledně dětí už doslova alergická a v nejbližší době těhotenství neplánuje. Očividně si toho chce ještě spoustu užít, ale Tibor má pocit, že spíš ztrácí drahocenný čas.

Bude mít s divokou manželkou vůbec trpělivost? Herečce nakonec nejspíš začne vadit, že je manžel takový pecivál. Ti dva by se měli brzy dohodnout na kompromisu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...