Rozverná miliardářka přišla o prachy

K milionům na účtu přišla známá skandální blondýnka Paris Hilton (37), která se snažila prosadit v herectví, zpěvu i modelingu, jako slepý k houslím. Zdědila totiž hotelové impérium po svém otci.

Teď místo svatby s mladším partnerem a hercem Chrisem Zilkou (33) řeší rozchod. Kdyby byli totiž svoji, na její účet by od boháče přistálo ještě dalších několik milionů navíc! Co stojí za tak razantním rozhodnutím? Před dvěma lety se těšili na společnou veselku, a teď pár týdnů před svatbou je náhle všechno jinak.

Také vás může zajímat ...

„Čím déle spolu žili, tím víc ji štval a tak si uvědomila, že to pro ni není to pravé,“ řekla stručně jedna z jejích kamarádek. Ale opravdu se vzdala tak velkých peněz jen kvůli tomu, že ji její miláček už přestal bavit?

Její chování nechápou ani její kamarádi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama