Sarah Jessice Parker zničil Sex ve městě život!

Jako Carrie v Sexu ve městě? Tak taková rozhodně Sarah Jessica Parker (50) není!

Přiznala, že s Carrie nemá a nikdy neměla nic společného. Její manželství je zcela odlišné, stejně jako finanční situace. Že by se pravidelně scházela s kamarádkami na brunch a neustále řešila jenom boty? I to je prý omyl.

Také vás může zajímat ...

„Lidé si zřejmě neuvědomují, že Carrie Bradshawová byla radikálně odlišná od toho, kým jsem byla já. Ve skutečnosti mi dalo velkou práci každý den hrát ji, chápat ji a neodsuzovat,“ svěřila se herečka. Dá se tomu vůbec věřit?

Svým šokujícím tvrzením možná zkazila iluze mnoha divačkám po celém světě. Ale ač se tomu zuby nehty herečka brání, už navždycky bude s rolí sloupkařky Carrie neodmyslitelně spjatá. Proto ji trápí, že kvůli roli rozmarné Carrie ji režiséři nechtějí obsazovat do jiných filmů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...