Šebrle je ze své kolegyně vedle

Jen co si diváci pořádně zvykli na dvojici Gabriela Lašková (28) a Roman Šebrle (43), došlo k jejímu rozdělení. Pohledná brunetka totiž přišla do jiného stavu a musela se své moderátorské funkce vzdát. K bývalému desetibojaři tak byla dosazena sexbomba Eva Perkausová (24) a zatím se jeví jako trefa do černého.

Také vás může zajímat ...

Minimálně Šebrle je ze své kolegyně unešený a nemůže se na ní vynadívat. Dokonce jí snad v poslední době věnuje více pozornosti než své manželce Evě (42). „Líbí se mi vlastně celá a myslím si, že je hezká i uvnitř,“ skládá Roman své kolegyni komplimenty na počkání.

Kdy naposledy asi něco takového řekl své ženě? Perkausová je mimořádně krásná a navíc se o ní ví, že když nějakého muže hodně chce, tak ho dokáže získat. Podlehne Roman jejímu úsměvu, nebo statečně odola?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...