Šestinedělí si příliš neužila

I když už je několik týdnů hvězda seriálu Ulice Lenka Zahradnická (35) dvojnásobnou maminkou, stále je rovněž hodně vytíženou herečkou.

Dokonce si nedala od své práce přestávku ani celé šestinedělí, které přitom bývá pro ženy velmi fyzicky, ale i psychicky náročným obdobím. „Ano, byla jsem na konci šestinedělí a už jsem točila,“ přiznala herečka bez jakýchkoli výmluv.

Také vás může zajímat ...

A jak se dalo očekávat, nesetkala se pouze s pozitivnímu ohlasy. Jenže to Zahradnickou rozhodně nevyvedlo z míry. „Myslím, že lidé si mají pomáhat a vycházet si vstříc,“ uvedla herečka, kterou prý požádali, aby společně dotočili to, co se kvůli pandemii koronaviru covid-19 nepodařilo.

Lenka si navíc podle svých slov práci odpočine a navíc se mezi svými kolegy cítí jako ryba ve vodě. Partnera jí v seriálu hraje Filip Rajmont (42) a syna Antonio Šoposki (17), bratr herečky Mariky Šoposké (30).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...