Šílené bolesti v kyčli ji strašně svazují!

Když loni v létě podstoupila zpěvačka Marcela Holanová (68) výměnu kyčelního kloubu, doufala, že bude všechno zase v pořádku. To se ale nestalo. Stále potřebuje k chůzi hůl a přátelé jí musí pomáhat a podpírat ji.

Takové strasti teď Marcela zažívá. Dokonce se spekuluje o tom, že interpretka slavného hitu Čau, lásko bude muset na reoperaci. Do té doby se však snaží koncertovat, jenže na pódiu při zpěvu sotva stojí. Když nedávno vystoupila na jevišti během slavností v Luhačovicích, všichni se jí lekli, a to doslova.

Také vás může zajímat ...

Podle všeho byla v tak v děsivém stavu, že se musela držet židle, třásla se, špatně se jí zpívalo a nakonec to dopadlo tak, že ji pořadatelé odvedli do zákulisí.

„Musím to nějak zkoušet, lidi jsou úžasní a vždy mě napumpují energií! Neumím zpívat vsedě, jedině se můžu ještě tak opřít o židli, ale to taky není ideální. Ke zpěvu potřebuji nejen bránici, která funguje skvěle, ale také nohu,“ řekla Holanová, která nadále věří, že jí bude líp.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...