Simona Babčáková: Opravdu ulovila chlapa?!

Zdá se, že už není tak kyselá jako dřív. A jak už to tak u žen bývá, důvodem je nová láska. Tajemná Simona Babčáková, která úplně nenávidí mluvit o svém soukromí, se objevila ve společnosti na pražském Žofíně v mužském doprovodu.

Chlapíka po svém boku označila za přítele Honzu. Zářila jistě nejen proto, že se jí daří v práci. Hvězda seriálů Čtvrtá hvězda či Ohnivý kuře se patrně zamilovala. Její usměvavý přítel nad ní držel slunečník a oba vypadali jako z reklamy na štěstí ve dvou.

Také vás může zajímat ...

Všelijak po sobě pokukovali, zubili se a špitali si. Možná že Honza je ten, kdo z rozvedené maminky dvou dětí, často zamračené a bez nálady, udělá optimistickou ženu s permanentním úsměvem na rtech. Babčáková se zároveň nechala slyšet, že stojí před významnými životními změnami.

A to nemluvila jen o vztazích, ale i o celém svém životním stylu. Chce změnit stravování sobě, svým dětem a zřejmě i Honzovi. Ale bude Honza souhlasit? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...