Simona Stašová: Dusí ji strach o matku

Vysoký věk Jiřiny Bohdalové (85) vysloveně děsí její dceru, herečku Simonu Stašovou (61). Velmi pravděpodobně hrozí nebezpečí, že Stašová bude brzy trpět úzkostmi, ne-li dokonce depresemi.

Matčin věk jí totiž bez přehánění nedá spát. V poslední době bez matky, jak se říká, nedá ani ránu. Ty dvě spíš než jako matka s dcerou působí jak nejlepší přítelkyně. Simona na matku pěje ódy, spolu navštěvují veselé večírky a pravidelně jezdí na dovolenou ve dvou.

Čím jsou starší, tím k sobě mají blíž. Simona si moc dobře uvědomuje, kolik je její mamince let. A má o ni velký strach. Čas strávený s nejmilovanější ženou jejího života je pro ni teď tím nejcennějším. Kromě toho chce mít mámu pod kontrolou.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...