Sisa Sklovská: Zabil se jí kamarád!

Jeho rozhodnutí nechápe

Slovenská operní diva SISA SKLOVSKÁ (51) zažívá velmi smutné období. Její rodinný přítel spáchal sebevraždu, z čehož se zpěvačka nemůže doteď vzpamatovat! „Nemůžu tomu uvěřit,“ svěřila se slzami v očích Sklovská, která nechápe, proč si její blízký přítel rozhodl vzít život. Od svého letitého daňového poradce by totiž nic takového nečekala.

Otrávil se

„Nikdo z nás netušil, že by snad měl nějaké problémy,“ nechala se slyšet Sisa s tím, že přítel ani náznakem nedával na sobě znát, že by měl nějaký důvod odejít dobrovolně ze světa. Sisin daňový poradce prý ráno odešel z domu bez sebemenšího náznaku, že už se nevrátí. Když se opravdu neobjevil, manželka zalarmovala policii a oznámila jeho zmizení.

Po dvou dnech pátrání ho policie našla mrtvého v jeho autě.

Také vás může zajímat ...

Příčinou smrti má být otrava požitím léků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...