Skrývá problémy s alkoholem?

Má herečka Lucie Zedníčková (51) recept na to, jak se vyrovnat s následky nouzového stavu? „Hrát nám zakazují, tak aspoň budeme pít,“ smála se na celé kolo na oslavě, kterou pořádal dovozce chilského vína.

Lucie nedá na víno dopustit od té doby, kdy jí kvůli chudokrenosti lékař doporučil pít červené i během těhotenství. Syn Mikuláš (22) i dcera Amélie (16) jsou zdraví a pohlední, tak to bude asi tím, usoudila zřejmě. S přítelem Miroslavem Ollé zahánějí chudokrevnost plnými doušky.

Také vás může zajímat ...

Rozhodně si nemáme myslet, že by tak řešili své osobní potíže, či problémy ve vztahu, když jsou spolu teprve rok. Jeden čas se ovšem proslýchalo, že má Lucie finanční problémy. Ty pak mohla situace kolem koronaviru prohloubit.

Navíc rozchod s hercem Miroslavem Matějkou (42) ještě nemusí být zcela zapomenut. Ale budeme věřit, že představitelka právničky z Ordinace v růžové zahradě pije z čisté radosti. Dokud to není krabičák schovaný pod postelí…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...