Slavný díky náhodě

Hraje hlavní mužskou roli v seriálu Slunečná, ale je to skutečně jen zásluha jeho vzhledu a talentu?

Marek Lambora (25) se téměř přes noc stal miláčkem dívčích srdcí a fanynky ho pronásledují snad úplně všude. Nicméně roli seriálového Janka měli tvůrci připravenou pro někoho úplně jiného!

Také vás může zajímat ...

Na poslední chvíli odmítl

Role byla napsaná pro herce Štěpána Benoniho (35), který se ale na poslední chvíli rozhodl nepodepsat smlouvu, a tak připadla druhému kandidátovi, jímž byl právě Lambora.

Ten hned s radostí přijal všechny podmínky a bylo vymalováno. Benoni teď možná hořce lituje, že nakonec ze seriálu vycouval. Lambora si má měsíčně přijít na sumu okolo 165 000 korun.

O tuto pohádkovou částku Štěpán přišel. Sám ale účinkuje už nějaký ten pátek v Ordinaci v růžové zahradě, kde si jistě taky přijde na slušný peníz. Jeho role ale není tak výrazná, jako by byla ta ve Slunečné, a on tak trošku zbytečně přišel o velkou popularitu.

Přišel o statisíce

Zda toho herec ale lituje, není známo. Zato Marek má naopak jediné štěstí, že Benoni tehdy roli odmítl. Jinak by dál chodil po konkurzech a doufal, že se jednou třeba možná nějaké té velké seriálové role dočká.

Teď už si o svou budoucnost dělat vrásky na čele nemusí. Sice není jisté, jak dlouho se bude seriál natáčet a vysílat, jedno ale jisté je, fešný Lambora se odteď ve světě showbyznysu určitě neztratí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...