Slovenská hvězda Soňa Valentová skončila v nemocnici

Je odkázaná na druhé

Blízcí, přátelé i fanoušci pevně doufají, že herečka vše překoná a vrátí se na svá milovaná divadelní prkna.

Bývala jednou z nejkrásnějších slovenských hvězd stříbrného plátna, nyní bojuje o život a je zcela odkázaná na pomoc druhých. SOŇA VALENTOVÁ, (70) hvězda kultovních filmů jako Kladivo na čarodějnice nebo Requiem pro panenku, leží v nemocnici a její stav je podle všeho vážný.

Lékaři mají podezření na zánět slinivky, ke kterému se nedávno navíc přidal ještě i zápal plic. Je to přitom teprve pár měsíců, co Valentovou postihla mozková příhoda, z níž se musela zotavovat v centru pro seniory.

Sotva se její stav jen trochu stabilizoval, přišly velké bolesti břicha a herečka musela být převezena do nemocnice. Záchranka, kterou Soně zavolala její dcera, přitom dorazila takříkajíc za pět minut dvanáct.

Lze jen spekulovat, zda se stav herečky zlepší, akutní zánět slinivky je totiž velmi ohrožující onemocnění, doprovázené teplotami a úporným zvracením. Všichni jí teď drží palce, aby nemoc úspěšně porazila.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...