Smrt si na herečku letos snad zasedla

Všechny důvody k pověrčivosti a zároveň k opatrnosti má herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (57). Letošní rok má bohatý na dramatické zážitky, lidé okolo ní, kolegové a přátelé padají doslova jako kuželky, ale za to zodpovědná herečka přirozeně nemůže.

Také vás může zajímat ...

Jako jedna z prvních začala na jaře nosit roušku, a to v době, kdy na ni na ulici všichni hleděli jako na pacientku leprosária na vycházce. Ze Slovenska si přivezla maminku a doteď ji drží ve svém pražském bytě, aby ji uchránila nákaz. Sama přitom koncem září o svých narozeninách skončila na kapačkách s plotýnkami.

Ale nejhorší je, že od okamžiku, kdy zemřela v Ulici na alzheimera, zemřelo na Covid-19 pět jejích známých a hereckých kolegů. „Nebyli obézní, neměli nic, prostě to nedali. Že to není žádná chřipka, jsem věděla už od začátku,“ říká deprimovaně Blanarovičová a chrání se, jak může. Skoro aby jeden začal věřit na špatná znamení…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama