Snaží se své sokyni odloudit partnera

Lucie Borhyová (41) na první pohled vypadá jako tichá a klidná žena, ve skutečnosti je to pěkná dračice. Podle našich informací si totiž začala brousit zoubky na svého bývalého partnera Michala Hrdličku (30).

Pro všechny to bylo prý velké překvapení, protože předpokládali, že je to pro Lucii už dávno uzavřená kapitola. Jenže se zřejmě pořádně spletli. Blízcí Hrdličky ale uvádějí, že cokoli moderátorka zkusí nebo zkoušela, se nesetkalo s úspěchem.

Také vás může zajímat ...

Manželce sportovního komentátora, Karolíně Plíškové (27) podle nich nemůže v žádném případě konkurovat. A to nejen mládím, ale zejména bohatstvím. Plíšková totiž díky své tenisové kariéře vydělala tolik, že si o tom může moderátorka zpravodajství nechat jen zdát.

Navíc mladá tenistka je známá tím, že jako jedna z mála si dokáže svého muže pořádně srovnat a postavit do latě. Smůla je v tom, že Borhyová se s Hrdličkou scházet musí kvůli rodinným záležitostem, ať se to Karolíně líbí nebo ne.

Musejí totiž fungovat jako rodiče. Lucie to prý měla zkoušet i na dalšího bývalého partnera, Nica Papadakise (40), i ten je ovšem zadaný. Navíc si vybírá výrazně mladší ženy..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...