Stará láska nerezaví. Jsou spolu?

Herečka Jennifer Aniston (51) zase jednou zamotala všem hlavu. Na Instagram umístila selfíčko, na kterém je za ní vidět pejsek a ještě ležící muž. Snímek doprovodila nápisem: Vidím tě, Clyde!

Také vás může zajímat ...

Clyde je jméno jejího roztomilého domácího mazlíčka. Všechny ale spíš zaujal ležící muž a zároveň to ihned spustilo vlnu spekulací, že oním neznámým je její bývalý manžel a životní láska Brad Pitt (56). Dlouhá léta už se hovoří o tom, že jejich láska nikdy nevychladla.

A že Brad po rozchodu s Angelinou Jolie (45) bývalku sem tam navštíví. Jennifer pouze uvedla, že snímek pořídila během příprav na natáčení dalšího dílu seriálu The Morning Show, kde září po boku své kamarádky Reese Witherspoon (44). Jedna indicie by tu ale přece jen byla: tajemný muž má na ruce hodinky značky Breitling, které Pitt dělá reklamu…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama