Šťastné manželství Paula McCartneyho dostalo smrtelný zásah!

Paul a Linda otevřeně přiznávali, že holdují měkkým drogám!

Všichni členové skupiny Beatles byli nejprve bouřliváci. Láska udělala z některých z nich beránky. Paul McCartney (78) se kvůli své ženě Lindě (+56) stal pokojným farmářem.

Hudebník Paul McCartney (78) se stal legendou už v mládí, kdy byl členem slavné skupiny The Beatles. Složil i většinu nejznámějších písniček. V šedesátých letech bylo asi jen málo žen, které by nedostal do postele.

Také vás může zajímat ...

Paul by určitě nespočítal, kolik milenek, často jen jednorázových, tehdy měl. Pak ale do jeho života vstoupila žena, která přinesla do duše bouřliváka klid.

Změnil svůj styl života

Jmenovala se Linda Eastmann (+56), pocházela ze Spojených států a pracovala jako fotografka. Právě díky své profesi se dostala k členům skupiny The Beatles. Byla rozvedená a měla dceru. Zakoukala se nejdříve do Johna Lennona (+40), ale osobní rozhovor změnil její názor. Pak se zaměřila na Paula.

Přes svůj bohatý milostný život měl stálou partnerku, herečku Jane Asher (74), o které říkal, že je jeho největší životní láskou. Linda ho ale dokázala přesvědčit, že se mýlí. Přišel rok 1969, který přinesl převratné události.

John Lennon se oženil se starší Japonkou Yoko Ono, skupina The Beatles se k zármutku fanoušků rozpadla – a týden před Lennonem řekl své „ano“ i Paul Lindě.

Britští fanoušci by sice bývali raději viděli po jeho boku nějakou místní manželku, ale nakonec se s tím smířili. Paul měl s Lindou tři děti a úplně změnil svůj styl života.

Hudby se sice nevzdal a založil skupinu Wings, jejíž členkou se stala i jeho žena, ale jinak byl poklidným farmářem na skotském poloostrově Kintyre, kde dvojice zakoupila dům. Právě o tomto místě vypráví slavná písnička Mull of Kintyre.

Nejslávnější kapela všech dob. Beatles.

Rakovinu objevila pozdě

Paul a Linda spolu strávili během svého vztahu drtivou většinu času. Jedinou výjimkou bylo menší drama, když hudebníka zadrželi v Japonsku kvůli držení marihuany. Ve vězení si tam pobyl deset dnů. Drogy nebyly u Paula výjimkou a přiznávala je i jeho žena. Bylo obecně známo, že si na koncerty oba nechávali posílat hašiš.

Paul se hájil tím, že to prostě patří k jejich stylu života, stejně jako třeba vegetariánství. V tomhle směru Linda dokonce s úspěchem podnikala a založila si firmu na mražené vegetariánské potraviny. Dlouho to vypadalo, že dvojici jen tak nic nemůže rozdělit. Potom ale zasáhl krutý osud.

V roce 1985 Linda zjistila, že má malou bulku v prsu. Jednalo se bohužel o rakovinu, navíc v rozvinutém stádiu. Zasažena byla už i játra a další orgány v těle. Tři roky bojovala Linda o život, ale proti zhoubné nemoci neměla šanci. Zemřela obklopena svými nejbližšími.

Paul ji na onen svět doprovodil dojemnými slovy na rozloučenou. Předtím, než zemřela, šeptal jí, aby si představila, že spolu jedou na koních krásným jarním dnem s modrou oblohou. Krátce poté Linda zemřela.

Handicapovaná modelka ho oškubala o peníze!

Na Paula čekaja ještě dvě další manželství. Se svojí třetí ženou Nancy Shevell (60) je dodnes, zato druhý oficiální vztah byl velkým omylem. Zdálo by se, že handicapovaná modelka Heather Mills (52) bude ideální partnerkou i vzhledem ke svým sklonům k charitě.

V roce 1993 ztratila nohu po autonehodě – stalo se jí tak totéž, co předtím její matce! Z Heather se ale během čtyř let vedle Paula bohužel vyklubala zlatokopka, která slavného hudebníka nakonec oškubala a přivedla k psychickému zhroucení!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...