Svatba v nedohlednu

Ačkoli Tomáši Dastlíkovi (44) porodí zanedlouho partnerka Eliška druhé dítě, do svatby se rozhodně nehrne. Přiznává ale, že v tomto ohledu doma shodu nenajde.

„Moje polovička to asi cítí trochu jinak,uvedl herec ze seriálu Ulice. Jenže, možná jí nezbude nic jiného než žít s partnerem takříkajíc na hromádce. Dastlík má totiž ke svatbě svérázný postoj. „Herec a herečka se nemají ženit,tvrdí.

Také vás může zajímat ...
Tomášova láska má na sňatek jiný názor.

A jasně tím dává své partnerce, která mu brzy porodí druhé dítě najevo, že se svého velkého dne asi jen tak nedočká. A nezbude jí tak patrně nic jiného než na Tomáše zatlačit a třeba mu i dát nůž na krk.

Pak by možná pookřál a nakonec si to ještě dobře rozmyslel. Vždyť je s Eliškou šťastný a spokojený už mnoho let a mají rodinu. Svatba by tedy dávala naprostý smysl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...