Svůdné rty k polibkům

Péče o rty existuje v mnoha variantách. Jako balzámy na rty, jelení loje nebo másla. V zimě, kdy se vám rty vysušují mnohem rychleji, jim musíte věnovat ještě větší péči než obvykle. Vyrobte si domácí balzám podle osvědčeného receptu.

Také vás může zajímat ...

Olivového oleje není nikdy dost

Co budete na přípravu výživy na rty potřebovat? Čtyři lžíce olivového oleje, lžíci včelího vosku a lžíci medu, dvě kapky vitaminu E a pět kapek esenciálního oleje. Pokud chcete, aby měl balzám nějakou barvu, přidejte do směsi lžičku rtěnky.

Jak na to?

Pořádně si omyjte a vydezinfikujte ruce, včetně pracovní desky, na které budete lůj vyrábět. Do balzámu se tak nedostanou žádné nečistoty a déle vám vydrží. Ve vodní lázni si rozehřejte olej a vosk.

Počkejte, až se vše krásně spojí. Odstavte z plotýnky a přidejte esenci a vitamin E. Celou směs zchlaďte v ledové lázni a pomalu přidávejte med. Vše se musí perfektně spojit. Pak přelijte do uzavíratelné nádobky na balzám a nechte alespoň šest hodin odpočívat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...