Tají románek s Forejtem?

Zpráva o tom, že je herečka Eva Burešová (27) znovu zamilovaná se rozjela světem showbyznysu jako lavina! Jejím vyvoleným však není žádný herecký kolega, ale televizní kuchař!

Také vás může zajímat ...

Jedna z hlavních hvězd seriálu Slunečná Eva Burešová (27) už není sama! A i když to Eva ani její údajný nový partner, šéfkuchař Přemek Forejt (33) oficiálně nepotvrdili, českým showbyznysem se linou zvěsti, že je to hotová věc. Pověstná jiskry měla přeskočit během hudební soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde se setkali v porotě.

Spojují je děti

Od té doby jsou prý spolu téměř neustále a Forejt údajně Burešovou doprovází i na natáčení. Tomu, že si tihle dva nemohou vzájemně odolat nasvědčuje i to, že oba přesně zapadají do typů, se kterým ten druhý randil dřív.

Evin minulý partner, tanečník Matyáš Adamec (21) byl stejně jako Forejt dlouhovlasý a s tetováním. On si zase pro změnu potrpí na štíhlé, dlouhovlasé brunety. Minulý rok se přesně taková dívka po jeho boku pohybovala. I jí ambiciózní šéfkuchař sbalil v televizi, kde tou dobou pracovala jako produkční.

Dvojice si ale vyhovuje nejen po fyzické stránce, společného toho mají daleko víc. Oba jsou totiž především milující rodiče. Burešová se nikdy netajila tím, že je pro ni její syn Nathaniel (3) absolutně na prvním místě a jistě u nového partnera oceňuje i to, že má zkušenost s dětmi.

Forejt je totiž otcem dcerky Stelly (6), kterou i on miluje nade všechno. Není tak pochyb o tom, že Evu jistě dostala do kolen píseň, kterou právě pro svoji dceru nazpíval.

Bude Forejt tím pravým?

Možná, že právě smysl pro rodinu a určitá vyzrálost rozhodla o tom, že se herečka do nového vztahu pustila. Přemek to totiž podle všeho přesným protikladem k muži, který je otcem malého Nathánka.

Hudebník Michael Krásný (36) Evu opustil krátce po porodu, protože si uvědomil, že zodpovědnost za dítě není nic pro něj. A i když o sobě Burešová říká, že je z rodu silných žen, která muže nepotřebuje k tomu, aby ji zabezpečil, jistě by ocenila, pokud bude mít po svém boku dospělého partnera, o kterého se bude moct opřít a se kterým případně vytvoří stabilní rodinné prostředí pro svého syna a třeba i pro jeho případné sourozence.

Čas ukáže, jestli tím mužem bude právě Forejt. Protože i on má své temnější stránky. Podle některých není věrnost jeho největší předností, ale třeba zatím jen nepotkal tu pravou. Každopádně zdroje z Evina okolí se shodují na tom, že momentálně prožívá šťastné období a jistě by jí všichni přáli, aby to tak už zůstalo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama