Tají těhotenství?

Jako by to vůbec nebyla ona. Bývalá přítelkyně hokejové jedničky Jaromíra Jágra (47) Veronika Kopřivová (28) už si zřejmě nezakládá na cvičení a zdravém životním stylu. Dala přednost tučným jídlům, dezertům a cvičení šlo stranou.

Co se to s modelkou děje? Proslýchá se, že tají radostnou novinku. Ještě před pár měsíci se Veronika chlubila videy ze svých těžkých tréninků, kterých se občas účastnil i její přítel Miroslav Dubovický (28).

Také vás může zajímat ...

Teď sdílí jen honosné obědy a snímky, na kterých si ani nemůže dopnout kalhoty. Na otázky ohledně těhotenství nechce odpovídat, protože to považuje za nesmysl. Nejspíš ještě necítí, že je na to ten správný čas.

Až nastane, s největší pravděpodobností ozdobí Veroničin profil na sociálních sítích nějaká krásná tematická fotografie.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...