Takovou ránu Maciuchová nečekala!

Dost zvláštní výběr hvězd nastavila Česká televize pro cyklus GEN, do kterého zve známé české a slavné osobnosti. Jejich hlavnímu tvůrci, režiséru Fero Feničovi (66) se do výběru vešlo několik českých herců, ale kupodivu prakticky ignoroval herečky.

Nic proti Jiřímu Bartoškovi (70) nebo Josefu Somrovi (83), ale mezi vrcholné české osobnosti se nedostala ani Hana Maciuchová (71), vynikající herečka a hvězda mnoha filmů a seriálů. Dozvěděla se, že ji na poslední chvíli vyřadili, protože herců je tam prý už dost. To ji tedy velmi zklamalo a ranilo! Pro Hanu Maciuchovou je to v krátkém období už druhá rána.

Ve Vinohradském divadle, jehož herečkou je už několik desítek let, nedostává žádné role, takže jí nezbývá, než vystupovat sama v hrách pro jednoho, až dva herce.

Také vás může zajímat ...

Snad se na ni zase usměje štěstí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...