Tragédie: Rocková babička přišla o syna

Nestárnoucí Tina Turner (79) až po roce promluvila o sebevraždě nejstaršího syna Craiga (†59). Tina ho adoptovala s prvním manželem Ikem Turnerem (†76).

Craig se živil jako realitní makléř a v červenci 2018 se zastřelil ve svém domě v Kalifornii. „Myslím, že byl velmi osamělý, a to ho trápilo víc než cokoliv jiného. Mám teď všude kolem fotky, na kterých se usmívá, a snažím se sama sebe přesvědčit, že teď už mu je dobře,“ svěřila se zpěvačka. Tina a Ike spolu mají i syna Ronnieho (58) a Tina k němu adoptovala i Ikeovy dva syny Ikea jr.

Také vás může zajímat ...

(61) a Michaela (60).

Od roku 1994 žije zpěvačka ve Švýcarsku se svým druhým manželem, producentem Erwinerm Bachem (63), a s žádným ze svých čtyř synů se prý dlouhodobě nestýkala. Pouze jim posílala nějaké peníze, což potvrzuje i Ike Turner jr.

..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...