Trápí vás zplihlé vlasy? Víme, jak na ně!

Toužíte po nadýchané, bohaté hřívě, ale po hodině snažení to vzdáte a vlasy stáhnete do obvyklého uzlu? Máme pro vás pár vyzkoušených tipů, jak to změnit!

S kondicionérem opatrně

Také vás může zajímat ...

Kondicionér na vlasy používejte s mírou a nanášejte ho především po délce a konečcích vlasů, kořínkům se snažte co nejvíc vyhnout, vlasy se pak rychleji mastí. Čím méně silikonů a olejů, tím lépe!

Vadí vlasům časté mytí?

Nic se nemá přehánět, ale mýtus, že časté mytí vlasům škodí a oslabuje je, je mylný. Nečistota vlasy zatěžuje a ty kvůli tomu těžknou a vypadají zplihle. Zvýšenou pozornost tak věnujte té správné a nezatěžující vlasové kosmetice.

Nechoďte spát s mokrými vlasy

Říká se, že volně proschlé vlasy jsou zdravější. Není to ale pravda. Pokud jdete spát s mokrou hlavou, vlasy se akorát zamotají a „přilepí“ k hlavě a ráno je můžete mýt zas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...