Trpělivost Vilmy Cibulkové skončila, když manžela nachytali s milenkou!

Musel odejít z bytu po výměně názorů, kterou bylo slyšet až na ulici!

Zdálo se, že po zkušenostech z dřívějších vztahů našli Vilma Cibulková (56) a Miroslav Etzler (54) jeden v druhém konečně záchytný bod. Jejich manželství ale nakonec ukončila partnerova zrada.

Láska mezi kolegy na pracovišti nebývá nijak neobvyklá. Platí to i pro herce. Ostatně jak Vilma Cibulková (56), tak Miroslav Etzler (54) měli předtím, než se dali dohromady, vztahy právě s partnery z oboru.

Také vás může zajímat ...

Před milencem ukrývala alkohol!

Temperamentní Vilma měla za sebou hodně bouřlivé mládí. Během té doby patřila její pozornost hlavně ženatým mužům. Však o ní herec Petr Kostka (80) prohlásil: „Na hraní měla stejně velký talent jako na skandály.“ Dokázala zamotat hlavu režiséru Petru Kracíkovi (60) nebo Karlu Heřmánkovi (71).

„Láska s Karlem trvala tři roky a měla podobu ostře pulzující křivky kardiogramu,“ vzpomínala na tajný vztah, kvůli kterému nakonec musela opustit slavné Divadlo Na zábradlí. Už v té době měla sklony řešit své vnitřní bouřky pomocí alkoholu. To se ještě znásobilo v případě osudového citového pouta s režisérem a hercem Miroslavem Macháčkem (+68).

V době, kdy si s ním začala, byl slavný velikán už těžce nemocný. Kvůli tomu nesměl pít a kouřit, což byla pro ni jako pro „prokouřeného alkoholika“, jak Vilma sama sebe nazvala, těžká zkouška. Se svými neřestmi se schovávala na toaletě a v tašce nosívala schovanou placatou láhev s tvrdým pitím, aby Miroslav Macháček nepoznal, že se drží svých návyků.

Z bludného kruhu nepomohlo Vilmě ani manželství s jistým právníkem, nakonec se musela svěřit do péče psychiatrické léčebny.

Ke všemu se její manžel hodně zadlužil, takže rozvod byl jediným řešením.

S dcerou si Vilma musela prožít hodně osobních dramat!

Nejprve to byla jen vášeň!

K alkoholu měl blízko i Miroslav Etzler. Dařilo se mu to ale před okolím tajit, takže žádné průšvihy v podobě zmeškaných představení nebo veřejných skandálů se nekonaly. Nad vodou ho držela i jeho partnerka. Se Zuzanou Bydžovskou (57) měl nejen vztah, ve kterém se na ni mohl spolehnout, ale také malého syna. Tohle zázemí ale jednoho dne vyměnil právě za vztah s Vilmou.

Zajiskřilo to mezi nimi, když společně natáčeli film Čas sluhů. Počáteční oboustranný nezájem vystřídal dramatický zlom, kdy se do sebe oba zamilovali. Jednalo se nejprve více o vášeň než o romantické vzplanutí. V roce 2003 dost šokovali své okolí i veřejnost, když se vzali.

Lidé, kteří Vilmu znali, nevěřili, že by se mohlo tentokrát jednat o něco dlouhodobého – průměrná délka jejích předchozích vztahů byla kolem tří let. S Miroslavem to ale bylo najednou něco jiného. Vypadalo to, že jeden druhému pomáhá znovu stoupat vzhůru.

Přispívala k tomu i skutečnost, že se vídali nejen doma, ale také v divadle, kde společně vystupovali.

Společně ve filmu Hranaři.

Dcera jim to komplikovala

Vilma a Miroslav spolu prožívali spoustu dobrodružství, šplhali například po skalách. Díky televizním seriálům stoupala i popularita do té doby spíše méně známého herce. Tím, kdo stál páru v cestě ke štěstí, byla dcera Vilmy z předchozího manželství. Geny se nezapřely a také dospívající Šimona (25) řešila své vnitřní problémy sklonem k návykovým látkám.

V jejím případě to však nebyl alkohol, ale tvrdá droga, pervitin. Šimona nenašla ke svému otčímovi cestu, Miroslava před ostatními lidmi očerňovala a nařkla ho dokonce z domácího násilí. Vilma ale svého manžela bránila a naopak ho vychvalovala, že se k Šimoně choval jako vlastní otec. „Zápasil s tím stejně jako já, velmi obdivuhodně,“ konstatovala.

Podobné napětí ve vztahu ale podle statistik devadesát procent manželských párů nevydrží.

Tady někde se nejspíš začal rodit počátek konce.

Kdo to vlastně odhalil?

Skončilo to kvůli Radce.

Pokud jednou někdo zradí svého partnera, je tu vždy riziko, že to provede i tomu dalšímu. Přesně takhle se zachoval i Miroslav. Kvůli Vilmě opustil Zuzanu Bydžovskou a po letech „dopřál“ podobný smutek i své další partnerce. Před Vilmou dal přednost mladé herecké kolegyni Radce Pavlovčinové (30). Nejprve se svůj vztah snažil tajit. O tom, jak se všechno provalilo, existují dvě verze.

Ta první říká, že svého otčíma „práskla“ jeho nevlastní dcera Šimona, která se o jeho tajné lásce dozvěděla. Druhá pak obviňuje televizní stanici, která si chtěla odhalením nevěry udělat reklamu, protože Miroslav s Radkou vystupovali spolu v jednom televizním seriálu. Jakmile se Vilma dozvěděla, že jí manžel podvádí, jednala rychle.

Když se toho dne Miroslav vrátil domů, tak bylo zbytečné se hájit, ačkoliv to herec zkoušel. Hlasitou výměnu názorů slyšela celá ulice. Hádka trvala více než půl hodiny a Miroslav po ní odcházel se sbalenými věcmi jako spráskaný pes.

Byl z bytu doslova vyhozen a kdo znal Vilmu, tomu muselo být jasné, že je to navždy!

Ještě se znovu stal otcem!

Ačkoliv za rozchod a následný rozvod si mohl Miroslav Etzler sám, ani Vilma si nemohla hrát na nějaké neviňátko. Jak se později ukázalo, ona sama byla údajně nevěrná ještě předtím, a to s technikem z Národního divadla. O tomhle průšvihu bulvár nepsal, ale Miroslav se všechno dozvěděl a dlouho dával najevo svoji žárlivost.

Permanentně Vilmu kontroloval a když hrála v Národním divadle, raději si pro ni osobně po představení jezdil. Pár se rozvedl v květnu 2013. Všechno proběhlo v relativním klidu a přátelsky. „My jsme se obohatili, 11 let byla krásná dlouhá doba v tom asi nejkrásnějším věku,“ konstatovala herečka.

„Myslím, že to, co jsme si měli dát, jsme si dali.“ Vztah s milenkou, kvůli které přišel rozvod, ale Miroslavovi dlouho nevydržel. Po čase si našel další partnerku a s ní se dokonce stal popáté otcem – přivedla mu na svět syna. Do manželství ale už herec vstoupit nemíní. „Třikrát stačilo,“ prohlásil. „Nebudu se ženit proto, abych se za pět let zase rozváděl.

Miluji svého syna a jeho matku, a tak bych to nechal.“ Snad už má ve svém věku tolik rozumu a zkušeností, aby se historie se Zuzanou Bydžovskou a Vilmou Cibulkovou v budoucnu znovu neopakovala!

Chlapi si Vilmu vždycky našli sami!

Po rozvodu si Vilma našla nového přítele a zdálo se, že je s ním spokojená. Ani tento vztah nakonec herečce nevydržel. Vilmu to ale nijak nepoložilo a neztrácí optimismus. V jednom rozhovoru prohlásila: „Já jsem si nikdy partnera nehledala, nějak si mě pokaždé našel sám. Často k nám přistoupí láska až tehdy, když ji přestaneme zoufale hledat.“ A pro ženy v podobné situaci má osvědčenou radu – aby nebyly nervózní, protože ten pravý pro ně se někde kousek za rohem pro ně ještě chvíli zdokonaluje!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...