Uršula Kluková: Navždy odhodila brýle

Uršula Kluková. Třeba se jí s novou imagí podaří po letech konečně najít spřízněnou duši.

Celá léta byly jejím poznávacím znamením brýle, které snad sundávala jen na noc. Najednou je ale nenosí. URŠULA KLUKOVÁ (75) se na stará kolena rozhodla pro změnu. Důvod? „Měla jsem pět dioptrií a k tomu se mi na levém oku udělal šedý zákal. Ani jsem o něm nevěděla,“ vysvětlila Uršula a dodala, že si myslela, že má stále špinavé brýle.

Poté, co navštívila očního lékaře, jí bylo nabídnuto podstoupit operaci. I přesto, že herečka nikdy operaci očí nepreferovala, nakonec se pro ni rozhodla. Kluková nosila léta stejné kulaté brýle jako populární herec JEAN RENO (68). Na dálku je ale už nepotřebuje. „Je mi to takhle příjemnější,“ pochvaluje si. Pravda je, že bez brýlí herečka omládla.

Že by za jejím rozhodnutím byla touha potkat konečně nějakého fešáka?

Také vás může zajímat ...

Už léta žije sama a na muže štěstí nikdy neměla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...