Už dál neunesla jeho nevěry!

DANIEL HŮLKA (52) byl do své první manželky LIBUŠKY (39) skutečně zamilovaný. Svou touhu po dalších ženách ale nedokázal ukojit.

Byl proslulým milovníkem žen. Muzikálová hvězda Daniel Hůlka (52) byl věčným mladíkem a nedokázal si představit být věrný jedné ženě celý život. Když ale poznal o třináct let mladší tanečnici Libušku Haraštovou (39), už údajně s jinou ženou být nechtěl.

Také vás může zajímat ...

Po měsíční známosti před ní Daniel poklekl a požádal ji o ruku. A Libuška souhlasila. Jelikož byli oba věřící, jejich svatba proběhla v kostele. Šťastná novomanželka si tak myslela, že díky tomu bude jejich manželství trvat navždy. To se ale hodně spletla.

Milenku vzal k moři, žena byla doma

Hůlka se ještě před tím, než poznal Libušku, stýkal s Lenkou Bílkovou (40), rovněž tanečnicí. Tenhle poměr ale bohužel neukončil ani po svatbě. Svou milenku vzal dokonce na dovolenou do Thajska, zatímco jeho manželka na něj čekala doma.

Ze začátku o jeho nevěrách pochybovala, nechtěla věřit zlým jazykům, pak už ale musela čelit realitě. Přesto ale měla věřit, že se všechno dá zase do pořádku.

Přála si rozvod

Po dvou letech si Libuše řekla dost a požádala o rozvod. Už nemohla manželovy zálety vydržet, ponižovalo ji to, a chtěla někoho, kdo si jí bude vážit. Ona i Hůlka byli tehdy diskrétní a nechtěli se o rozchodu bavit. Libuše ale přiznala, že ji to velmi ranilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...