Vanda Hybnerová: Vyčítají jí, jak se chová

Lidé ji mají za mrchu! Vanda Hybnerová (50) nedávno přiznala, co jí nejvíc vadí. Dokonce prý lituje toho, že kdysi vzala jednu z hlavních rolí v seriálu Ulice. Tam také nehrála zrovna kladnou postavu. Režiséři ji údajně rádi obsazují do rolí protivných, kysele se tvářících a hysterických žen a ona už toho má plné zuby.

Také vás může zajímat ...

Kolikrát ji prý někdo zastavil na ulici a ptal se, kdy se konečně začne chovat normálně, a ne tak, aby od sebe každého chlapa odehnala. V tu chvíli nevěděla, jestli se má smát nebo začít brečet. A bohužel se to nestalo jednou ani dvakrát, stává se jí to pořád dokola! Na druhou stranu přiznává, že se jí takové role hrají mnohem lépe než postavy hodných maminek.

Navíc prý hrála i v seriálových či filmových rolích, které naopak v divákovi nevzbudily žádné emoce, dokonce ji v seriálu nebo filmu vůbec nezaregistrovali! A to je pro každého herce či herečku největší noční můra.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...