Ráda se vystavuje

Role mladé herečky Elišky Hanušové (25) v seriálu Ulice je spíše uťápnutá a důvěřivá. To je ale přesným opakem toho, jaká je Eliška ve skutečností.

Jak sama říká, od malička se ráda předvádí. To, jak moc, je vidět na jejím profilu na sociálních sítích. Rozhodně tam není nouze o provokativní až lehce vyzývavé fotky. Nic se na tom nezměnilo ani poté, co se z ní letos v létě stala vdaná paní. Během uvolněné zahradní slavnosti řekla ano svému příteli Kryštofu Bašusovi (26).

Také vás může zajímat ...
Vdala se už ve svých pětadvaceti letech.

Fanoušci se tak mohou jenom dohadovat, zda mu taková veřejná prezentace jeho novomanželky nezačne časem vadit. I když je fakt, že Eliška je mladá a rozhodně má co ukazovat. Chce snad v partnerovi vzbudit žárlivost tím, když bude číst komentáře mužů, kteří po Elišce touží? Není tak pochyb p tom, že si na ní bude muset její muž dávat dobrý pozor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama