Velká životní změna! Našla si novou lásku?

Takovou lásku už nikdy nepotká, ovšem sama zůstat nechce.

Láska kvete v každém věku. Své o tom ví i DANIELA KOLÁŘOVÁ (74). Když jí před třemi lety zemřel muž, neskutečně trpěla. Milovala ho do poslední chvíle. Nyní to vypadá, že se jí otáčí život vzhůru nohama.

Myslela si, že ji už nic hezkého v životě nepotká. Pak ale dostala další roli, která jí možná do života vnese i něco jiného než jen další kariérní úspěch. Daniela Kolářová (74) se rozhodla, že si bude užívat plnými doušky a vzala to pěkně od podlahy.

Také vás může zajímat ...

Dal jí seriál Sestřičky Modrý kód nejen příležitost znovu se prosadit mezi hereckou smetánkou, ale také i šanci na novou lásku? Ta přece může kdykoli potkat kohokoli.

O manžela se starala do poslední minuty

Když jí v roce 2017 zemřel její milovaný manžel Jiří Ornest (†70), zhroutil se jí svět. Jeho smrt však mohla očekávat. Trápil se totiž dlouho předtím, než vydechl naposledy. V roce 2013 totiž bojoval o život.

Měl problémy se srdcem, které se postupem času zhoršily, a tak ho museli operovat. Jenže při náročné operaci srdeční chlopně se stalo něco, s čím nikdo nepočítal. Operace se z minuty na minutu zkomplikovala a lékaři všemi svými silami bojovali přímo na operačním sále o hercův život.

Záchránili ho, ovšem Ornestovi zůstaly doživotní následky. Musel se znovu začít učit chodit a mluvit. Do konce života se tak už naplno nedokázal včlenit do společnosti, kterou tolik miloval.

Kolářová mu pomáhala každý den, trávila s ním každou volnou chvilku a splnila všechno, co mu na očích viděla. Jenže pak přišla další velká rána. Doktoři mu diagnostikovali rakovinu močového měchýře, která se mu nakonec stala osudnou.

Nikdy na něj nezapomene

Trpěl neskutečnými bolestmi, a tak mu byly předepsány léky, díky kterým zákeřnou nemoc alespoň jakž takž zvládal. Sama Kolářová se ovšem po jeho smrti nechala slyšet, že její milovaný manžel vtipkoval do poslední minuty.

Vždycky miloval humor a měl také celý život dobrou náladu. Dokonce se ho držela i ve chvílích, kdy jiné opouštěla. I proto si ho jeho žena tolik považovala a nikdy její láska k němu nevyprchala. Věděla, že druhého takového muže s největší pravděpodobností už nikdy nepotká.

Jediné, co jí na jeho smrti těšilo, byl fakt, že umíral v kruhu rodinném, obklopen těmi, které nejvíc miloval. Ti mu také stáli po boku do posledních chvil a dechů jeho života.

Byla spojována s mnoha krasavci

V minulosti byla Kolářová spojována s mnoha muži. Proslýchalo se, že měla něco s Oldřichem Kaiserem (65) při natáčení Setkání v červenci, často hrála s Jaromírem Hanzlíkem (72) a diváci byli přesvědčeni, že jsou partneři i v reálném životě.

Ona však byla manželovi vždycky věrná. Nebo se alespoň o žádném skandálu nevědělo. Seznámili se během studií na Divadelní akademii múzických umění. Provdala se za něj v osmadvaceti letech.

Jenže po čtrnácti letech se rozvedli, a to jen proto, aby se k sobě o pár let později zase mohli vrátit. Zjistili, že bez sebe zkrátka nemohou žít. A znovu se vzali.

Konečně změnila názor

Po třech letech od manželova úmrtí Daniela zřejmě přestala doufat v to, že by se ještě vůbec někdy mohla bavit. Mít někoho ráda nebo snad normálně pracovat. Ovšem režiséři ani diváci na Kolářovou ještě nezapomněli. Právě naopak.

I díky tomu dostala roli v novém seriálu Sestřičky Modrý kód, kde hraje jednu z hlavních rolí. Byl to pro ni šok. Prý napoprvé nabídku odmítla, protože ji viditelně zaskočila. Nechtěla se vystavovat očím všech. Už si na takovou pozornost odvykla.

A kdyby nabídku přijala, objevovala by se v televizi každý týden. Jenže přátelé a bývalí kolegové ji přemlouvali podle všeho tak dlouho, až konečně změnila názor. A teď je za to prý nesmírně ráda, protože zjistila, že jí pozornost vlastně chyběla.

Dokonce i společnost lidí. Ovšem najdou se tací kolegové, kteří tvrdí, že je ráda v seriálu ještě z úplně jiného důvodu. Podle nich se znovu zamilovala. Ne bláznivě jako kdysi do Ornesta, ale velmi pomalu, a to až poté, co ji onen dotyčný muž uháněl více než dva měsíce.

Bojí se, že dělá chybu?

Zdali jde o zcela neznámého člověka, nebo o někoho z herců seriálu, není jasné. Avšak objevují se názory, že jde o muže, se kterým ji spojuje právě seriál Sestřičky. Jiní ovšem tvrdí, že se s ním seznámila při natáčení nového filmu, který má mít premiéru letos v prosinci.

Sama herečka se nechce o své údajné nové lásce vůbec bavit, a tak mlží, co se dá. Prý se ale v posledních týdnech párkrát objevila na veřejnosti po boku cizího muže a také se k němu podle všeho náležitě tulila.

Galantně jí připaloval cigaretu a vůbec to vypadalo, že se k sobě mají. Zkrátka vypadala velmi spokojeně, jako už tři roky ne. Její přátelé a kolegové tvrdí, že i kdyby Kolářová skutečně měla novou lásku, nikdy by to veřejně nepřiznala.

Brala by to jako urážku a znesvěcení památky svého milovaného muže. Ten by jí ale dozajista novou lásku přál. Nechtěl by přece, aby se jeho žena trápila až do smrti. Navíc v dnešní době není sedmdesát čtyři let téměř žádný věk.

Kolářová může začít žít znovu, po boku někoho jiného. Její fanoušci jí to moc přejí. Už desítky let je to jejich idol, a kdyby se na veřejnosti zase objevovala s mužem, kterého by milovala stejně jako on ji, byli by spokojení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama