Veronika Arichteva: Velké stěhování

Už má města dost a stěhuje se na venkov! VERONIKA ARICHTEVA (31), hvězda seriálu První republika, se společně se svým manželem rozhod la, že se budou mít lépe na venkově. Její přátelé tomu ale nevěří. Vždyť je to typická městská holka! „Čím víc se blíží stěhování, tím častěji se mě kama rádi ptají, jestli jsem fakt připravená na život na vesnici,“ prozradila půvabná herečka.

Jednoznačně ale nikomu neodpovídá. Prý se hodně těší na vlastní zahrádku.

Ale stačí to?

Snaží si něco dokázat

Také vás může zajímat ...

Arichteva je velmi zaneprázdněná žena, která je od rána na nohou a spát chodí pozdě v noci. Den co den pracuje, přesto jí dojíždění za prací prý problémy činit nebude. Její přátelé jsou ale toho názoru, že si sama sobě snaží něco dokázat. Není to žádná hospodyňka, ani práce na zahradě údajně příliš nezastane. Že by se stěhovala především kvůli svému manželovi, režiséru BISERU ARICHTEVOVI (41)?

Je její láska k němu tak velká, že podstoupí až takovou oběť? Nebo už čekají rodinu a ona to zatím tají?

Vypadá to, že jejich vztah čeká první velká zkouška.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...