Veronika Žilková: Má strach o život!

Nad hlavou jí prolétávají rakety, a tak je Veronika Žilková (57) strachy bez sebe! Když se stěhovala za manželem Martinem Stropnickým (62) do Izraele, vůbec nic prý o této zemi netušila. Natož aby si prý přečetla něco o konfliktech, které má Izraelem s Palestinci. A právě tento spor se čas od času projeví i tím, že nad hlavou proletí pár raket.

Vyplaší ji kdeco

Také vás může zajímat ...

Ale zatímco místní si z toho nic nedělají, protože jsou zvyklí, a maximálně se na pár hodin zavřou do krytu, který raketa v případě dopadu nezničí, Žilková se prý teď v noci budí s křikem a celá zpocená a zdá se jí o tom, jak jejich domem jedna taková raketa prolétne. Nejen manžel se jí prý ale směje, ale i tamní kamarádky, které už si tam našla.

Jakmile slyší jakýkoli podezřelý hluk, běží domů s křikem.

Většinou se ovšem ukáže, že jde jen o motor u auta nebo letadla.

Chce se vrátit?

Několikrát prý herečka psala i svým kolegům a přátelům tady v Česku. Údajně by se chtěla při nejbližší příležitosti vrátit domů, protože v Izraeli se necítí v bezpečí. A manžel prý neprotestuje, proto to mezi nimi vypadá spíš na ochabnutí jejich vztahu, než že by jej utužili.

Každý má prý stejně přes den jiné povinnosti a večer jsou na nějaké velké povídání moc unavení. Nebo mají jiné starosti. Například s raketami..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...