Victoria Beckham: Manžel dotuje její neúspěch

Návrhářka Victoria Beckham (43) už asi není tak v kurzu, jak by chtěla. Na své módní značce loni prodělala 245 000 000 korun a není to poprvé, co vykázala tak velkou ztrátu. O rok dříve byla v mínusu o 137 000 000.

Její manžel, fotbalista David Beckham (42) se svou firmou, která spravuje zboží nesoucí jeho jméno, slaví naopak úspěch a celá značka má hodnotu 15 miliard. Proto se snaží manželce pomáhat a investuje do její firmy ohromné peníze.

Také vás může zajímat ...

Ani tři čtvrtě miliardy ale nepomohlo. Že by už se na stárnoucí hvězdu začínalo zapomínat a vyšouply ji z trhu mladší kolegyně? Ceny zboží jsou také dost přemrštěné. Šaty ve slevě pořídíte minimálně za 10 000 korun.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...