Víme, kde ukázala zadek, i když nechtěla!

Jak bývá zvykem, na konci roku začínáme všichni bilancovat. A to se nevyhnulo ani Báře Jánové (31), představitelce seriálové Sylvy Popelkové, která přiznala chybné rozhodnutí, jehož dodnes lituje. Ze života ho bohužel už nikdy nevymaže.

Tím spíš že je zdokumentováno na filmu. Kdyby si tak mohla od Ježíška něco přát, chtěla by prý vymazat scénu, ve které se ukázala nahá. Osudnou roli měla v Doktorech z Počátků.

Také vás může zajímat ...

Nechala se prý štábem ukecat, že se nemusí ničeho bát, ať ji vezme. Lechtivá scéna už sice byla ve scénáři, všichni ji ale uklidňovali, že se kvůli ní scéna ještě přepíše. Pak ale přišla na plac, a všichni ji naopak začali přemlouvat, že vlastně o nic nejde, až jim na natáčení celá zblblá kývla.

„Doteď mě to vlastně štve,“ přiznává upřímně herečka. Má pocit, že jakmile padne její jméno, každý si hned vybaví její pozadí. Ještě že se nemá zač stydět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama