Vlastimil Harapes: Neodpustil Fialové ani po smrti

Když se Vlastimil Harapes (71) s někým rozkmotří, je to opravdu navždy. Dokazuje to jeho jednání po smrti herečky Květy Fialové (†88). Když ho novináři vyzvali, aby na ni zavzpomínal, odmítl. „O ní se bavit nebudu!“ odsekl.

Také vás může zajímat ...

Co se mezi nimi vlastně stalo? Fialová o Harapesovi prohlásila, že je „dost teplej“. To tanečníka namíchlo. „Květa má štěstí, že není mužskej,“ naznačoval Harapes, že by snad hájil svou čest pěstmi. Fialová, která se homosexuály ráda obklopovala to nemyslela zle, ale tanečník si nenechal vymluvit, že ho chtěla urazit.

Herečka s naivní upřímností Harapese označila za gaye.

Proč je na toto téma tak citlivý? Pokud nemá co skrývat, mohl se jejím řečem jen zasmát a přejít to..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...