Vrásky – Co všechno z nich můžete poznat?

Věříte, že se právě z vrásek dá vyčíst mnoho o nás samotných včetně problémů se zdravím? Zkuste se na vrásky podívat jiným pohledem.

¨Vějířky v oblasti očí

Také vás může zajímat ...

Těmito vráskami se zabývá většina žen jako prvními. Asi nejčastěji se setkáte s vysvětlením, že tyto vrásky se tvoří z důvodu toho, že se často smějete. Co když je to ale jinak? Mohou nám totiž napovídat o našem velkém trápení. Možná že zračí problémy v práci nebo v rodině, ale zrcadlit mohou třeba i naši nenaplněnou lásku. Stačí se zamyslet nad sebou.

Vrásky na čele

Kdo má na čele hodně vrásek, ten používá často mimiku. I tady se najde další vysvětlení. Jedna vodorovná vráska na čele může prozrazovat těžké dětství. Mívají ji také ti, kdož jsou vytrvalí, starají se sami o sebe a jsou velmi pracovití. Dvě vrásky říkají něco dalšího. Bývají symbolem popularity. Ukazují na člověka, který má dobrý vztah s ostatními.

Tři vrásky jasně poukazují na jisté starosti, ale stejně tak takový člověk dokáže své problémy úspěšně vyřešit.

Co značí svislé vrásky mezi očima

Myslíte si, že vznikají proto, že se často mračíte nebo nevědomky mhouříte oči? Ačkoli se zdá, že naznačují něco špatného, podle jiné typologie naopak upozorňují na vaše nadšení a aktivitu, se kterými se nebojácně vrháte do všech výzev, které vám život přinese. Zrcadlí také optimismus a dobrodružnou povahu.

Na druhou stranu mohou rovněž napovídat o vaší určité lehkomyslnosti v jednání a projevu. Když máte vrásky kolem nosu Usmějete se a vytvoří se vám vrásky kolem nosu? To dává smysl. Jsou odrazem toho, že máte rádi zábavu a rozhodně nezkazíte žádnou legraci.

Jestliže se rádi a často smějete, jste pohodově naladěný jedinec, který si určitě nedělá vrásky ani z toho, že vám smích vrásky na tvářích tvoří.

Vrásky a zdraví

Stejně jako akupresurní body na chodidle, dokážou i vrásky signalizovat možné zdravotní potíže. Třeba vrásky pod očima mohou být poselstvím, že máte potíže s ledvinami a močovými cestami. Naopak vrásky mezi obočím naznačují, že míváte zažívací trable. Rýhy v oblasti nosu značí problémy se srdcem a tlakem. Máte-li vrásku u levého koutku rtů, nechte si zkontrolovat slezinu.

Pokud ji máte na druhé straně, asi jde o potíže se žlučníkem či játry.

Obličejové cvičení

Než vyřešíte problémy zdravotní, zkuste opakovat X, O, U a vyhlaďte vrásky gymnastikou! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama