Všechny děsí svým vzhledem

Své okolí přesvědčuje o tom, že už se cítí mnohem lépe, na první pohled to ale vypadá úplně jinak. Zpěvačka Eva Pilarová (79) už sice může po ošklivém zranění občas opustit nemocnici a vyrazit do společnosti, možná tím ale riskuje další zdravotní problémy.

Také vás může zajímat ...

Vypadá totiž jako kost a kůže a zoufale jí chybí energie. „Nesmím nic uspěchat. Zhubla jsem, vážím 52 kilo. Zkusila jsem vyrazit na akci a zjistila jsem, že to ještě není ono,“ postěžovala si Pilarová, o kterou mají její nejbližší i fanoušci strach.

Má ovšem nasmlouvané koncerty, na kterých hodlá vystoupit stůj co stůj. Je ale možné, že takový nápor její tělo nezvládne a ona zase skončí v nemocnici. Copak si neuvědomuje, že by všichni pochopili, kdyby se z důvodu vyčerpání omluvila?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...