Vůně do zimních dnů

Chcete nový parfém, ale Vánoce vám úplně vysály peněženku, máme pro vás skvělý typ! Neplaťte stovky až tisíce za vůni, která vás stejně za chvíli omrzí, vyrobte si svou vlastní, kterou ostatním vyrazíte dech!

Také vás může zajímat ...

Je na čase pořídit si nový parfém! Který si pro letošní podzim a zimu zvolíte vy? Máte raději ovocné nebo květinové vůně? Sladší nebo naopak výrazné? Poradíme vám, jak si vyrobit ty nejdokonalejší parfémy pro letošní chladné dny!

Mandlový nádech

Tak tato vůně patří skutečným parfémovým gurmetům. Lehce sladká vůně čerstvě upražených mandlí nenechá žádného muže chladným. A když ji smícháte s medem a květy mandloně, budete neodolatelná. Všechny přísady v poměru 1 ku 1 pečlivě promíchejte s kosmetickou vodou. Nanášejte na pokožku či oblečení pomocí rozprašovače.

Síla zeleného čaje

Tajemné, hebké a sexy. Taková je vůně listů zeleného čaje. Připomíná vůni kouře indických tyčinek. Hodí se zejména k ženám, které mají orientálního ducha a nebojí se na sebe decentně upozornit vůni připomínající dálný východ. Dvacet lístků nechejte vyluhovat v převařené vodě minimálně 48 hodin. Pak sceďte a aplikujte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama