Vybělte si zuby

Chcete si přírodní cestou vybělit zuby? Používejte místo klasické zubní pasty kokosový olej. Každý den si minutu či dvě přejíždějte zuby olejem. Nemusíte použít kartáček, ale stačí vám prst. Pro zvýšení efektu si ještě jednou týdně potřete zuby směsí, která se skládá z lžičky jedlé sody, půl lžičky octa a špetky soli.

Anebo si doma vyrobte zubní pastu, která neobsahuje žádnou škodlivou chemii.

Také vás může zajímat ...

Recept na domácí pastu

Co všechno budete k přípravě bělicí pasty potřebovat? Ze všeho nejdříve si pořiďte kvalitní kokosový olej.Budete totiž potřebovat hned šest lžic. Také nevynechejte šest lžic jedlé sody bez hliníku a esenciální olej, který vám nejvíc voní. Ideální je sáhnout po nějakém osvěžujícím, nejlépe mátovém nebo citrusovém.

Oblíbené jsou však i kokosový nebo vanilkový.

Příprava

Smíchejte kokosový olej a jedlou sodu. Přidejte až patnáct kapek esenciálního oleje, nejlépe mátu peprnou, eukalypt nebo skořici. Můžete smíchat i víc esencí najednou.Nakonec přidejte na doslazení stevii. Nezapomeňte, že při pokojové teplotě se kokosový olej mění do kapalného stavu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...