Vydělají na pobytu ve vězení?

Zatímco Tomáš Řepka (45) bručí ve vězeňském mundúru, jeho osudové ženy se tak trochu přiživují na jeho „slávě.“ O bývalých fotbalových hvězdách se jen tak nikde nepíše, neštěkne po nich pes. To Tomáš je mediální hvězdou, i když za vysokou zdí.

Aktuální partnerka Kateřina Kristelová (39), čerstvě poskytla rozhovor, kde připomíná, jak moc se jí stýská, jaké milostné dopisy jí z Borů Tomáš posílá. „Hodně věcí mi neuměl říct, ale dokázal je napsat. Dojal mě.“ Ale hlavně nezapomene zdůraznit, že Tomáš sepisuje knihu o svém životě, kde to všechno řekne naplno. Skoro to vypadá, že i ty dopisy by se daly nějak zpeněžit.

Také vás může zajímat ...

Dopisy z vězení, to bývá slušný kšeft, jak víme.

Také jeho ex, někdejší modelka Vlaďka Erbová (38) se potřebuje přiživit. Ono se o ní jinak také moc nemluví. Tak alespoň ukázala fotku jejich syna se slovy „Je to malý Řepka a já ho takového miluju, jako kdysi jeho tátu.“ přiznala nečekaně. Najednou je jedno, že bývalý fotbalista se s ní soudí kvůli neplacení alimentů, Erbová asi prostě chce být vidět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...